مشتریان ما

کلیه صنعتگران و تولیدکنندگانی که در پروسه کاری خود به نحوی با بحث سایش گریبان گیر هستند، می توانند از خدمات ما استفاده کنند. برای کسب اطلاعات کلیک کنید

برای اطلاع از روند ثبت سفارش و عملیات کلیک کنید

اولین ارائه دهنده پوشش های فوق سخت و روانکار تی دی تویوتا (TD) پوشش های پیشرفته پی وی دی (PVD) و سی وی دی (CVD)

انواع پوشش ها

رسوب دهی شیمیایی از بخار (CVD) به فرآیندی گفته می شود که شامل تجزیه و یا واکنش های شیمیایی از واکنش گرهای گازی در یک محیط فعال شده تولید می شود و برای تولید و تشکیل یک محصول جامد پایدار استفاده می گردد.این فرآیند متعلق به دسته ای از فرآیندهاست که انتقالات مواد در آن ها از طریق گازها صورت گرفته و رسوبات ایجاد شده از آن اتم ها یا مولکول ها و یا ترکیبی از آن ها می باشد.

فرآیند TD یک فرآیند سوپرچسبنده است که یک لایه نازک وانادیم کارباید را به سطح فلز می چسباند. این لایه برای مدت طولانی و بطور یکنواخت و با مقاومت بالا، سطح فلز را در برابر خوردگی محافظت می کند و عمدتا برای قالب ها (قالب های فرم دهی، سوراخ کاری و استامپینگ) و ابزارها و قالب های اکستروژن کاربرد دارد.

در رسوب­ گذاری به­ روش تبخیر فیزیکی یا PVD، پوشش ­ها روی سطوح جامد از طریق چگالش عنصرها و ترکیب ­ها از فاز گازی تولید می­ شوند. تبخیر در خلاء، عمومی ­ترین روش تهیه لایه ­های بسیار خالص و تحت شرایط نسبتا کنترل شده است. اصول این روش عموما بر اساس اثرهای کاملا فیزیکی پایه ­ریزی می ­شود، اما PVD ممکن است در بعضی موارد با واکنش­ های شیمیایی نیز همراه باشد.

اخبار و اطلاعیه ها

جدید ترین پیشرفت ها در عرصه پوشش های فوق سخت

لینک به صفحه اخبار جدید

تجربیات آذرخش

هدف ما جلب رضایت شماست

در ادامه به بررسی تجربیات و همکاری گسترده آذرخش با صنایع مختلف میپردازیم.

اموربازرگانی

برای دانلود بروشورکلیک کنید

 

سخت پوشش آذرخش

اطلاعات بیشتر

گروه فنی مجرب

گروه فنی آذرخش

فناوری پیشرفته به معنا ندارد، مگر اینکه شما یک گروه از افراد واجد شرایط برای اجرای این فناوری را داشته باشید.سخت پوشش آذرخش بهترین و درخشان ترین خدمات را در کلیه سطوح شرکت از جمله، توسعه، نگهداری، تولید، مدیریت برنامه ها و بخش اجرایی ارایه می دهد.

تاریخچه پوشش فوق سخت روانکار

تاریخچه پوشش روانکار

در اوایل دهه 1950 ، دپارتمان فنی شرکت تویوتا متوجه پتانسیل پوشش های PVD و CVD  ,TD در صنعت خود شد و به توسعه و تحقیق در این زمینه پرداخت چرا که این پوشش ها می توانند  سرآغاز انقلابی  در عملکرد و پتانسیل تولید ابزارهای ساخت شوند

کنترل کیفی

کنترل کیفی

شرکت آذرخش متعهد به رعایت الزامات سیستم مدیریت کیفیت و بهبود مستمر آن است. علاوه بر این متعهد است تا انتظارات و نیازهای مشتریان را برآورده سازد. ما اعتقاد داریم که موفقیت بستگی به تعهد شرکت به مشارکت کارکنان، بهبود مستمر و بهبود اهداف عملکرد دارد.